Aktualności

Ostatni wyścig sezonu, czyli Kaczmarek Electric w Wolsztynie

dodano: 02.10.2017 | komentarzy (0)

Prawdopodobnie był to dla nas ostatni wyścig w sezonie, podobnie jak dla wielu zawodników, którzy przyjechali do Wolsztyna na zakończenie całego cyklu Kaczmarek Electric MTB. Warunki pogodowe były znakomite, trasę znaliśmy doskonale, ponieważ wyścig odbywał się na naszym podwórku ;) Z naszej ekipy wystartowała dwójka zawodników, Rafał i Marcin...

czytaj więcej

Czasówka - Bodzyniewo

dodano: 20.08.2017 | komentarzy (1)

W dniu dzisiejszym dwójka naszych zawodników udała się do Bodzyniewa na czasówkę, którą znamy doskonale, ponieważ byliśmy na pierwszej imprezie organizowanej w tej miejscowości :) Trasa nas nie zaskoczyła, bo nie mogła, ale pozytywnie zaskoczył na stan dróg, który z roku na rok jest coraz lepszy! Tegoroczna edycja odbyła się wcześniej niż zwykle, dzięki czemu mieliśmy przyjemne warunki pogodowe. Przyglądając się liście startowej wiedzieliśmy, że wyniki będą dobre, ponieważ przyjechało wielu klasowych zawodników. Nasze przewidywania się potwierdziły. Wielu zawodników uzyskało znakomite rezultaty, my także ;) Przyglądając się zawodom z roku na rok widzimy jak mocno rośnie poziom sportowy tej imprezy! Wyniki naszych:

czytaj więcej

Solid Race - Krzywiń

dodano: 16.08.2017 | komentarzy (1)

15 sierpnia wystartowaliśmy w wyścigu Solid Race, który odbywał się w Krzywiniu, niedaleko Leszna. Słońce od samego rana zapowiadało udane zawody i tak też było! Ale od początku. Patryk z Olą obrali kierunek z Wolsztyna na Nowy Tomyśl, gdzie zgarnęli Marcina. Następnie postój w Nowym Tomyślu, gdzie zabraliśmy jeszcze jednego Marcina! Jechał z nami kolega z teamu Berotu, Marcin Intek. Im nas więcej, tym weselej w aucie ;) Każdy wyczuwa wtedy atmosferę zbliżającego się ścigania. 

czytaj więcej

< 1 2 3 >