Ważne informacje dla zawodników

dodano: 20.06.2017 | komentarzy (12)

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje, które przydadzą się wszystkim zawodnikom przyjeżdżającym do Wolsztyna na IIIWMR.

 1. Biuro zawodów będzie otwarte w następujących godzinach:
  - piątek– 18:00 – 22:00
  - sobota – 6:00 – 9:00
 2. Nie ma możliwości odbioru pakietu startowego za znajomego, żonę, męża itd.

 3. Prosimy wszystkich zawodników o przygotowanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Będzie to dokładnie sprawdzane w biurze zawodów.

 4. Prosimy wszystkich zawodników o nie chodzenie z czipami startowymi w okolicach bramki startowej. Ustawiamy się za bramką, od tamtej strony będzie także wejście. Pozwoli to uniknąć problemów z kilkukrotnym odbiciem czipa.

 5. Na trasie znajdować się będą dwa punkty żywieniowe, zawsze po prawej stronie drogi. Pierwszy na 41 km trasy. Zawodnicy z dystansu MEGA będą obok niego przejeżdżać 2 razy, a Ci z dystansu GIGA 3 razy. Drugi punkt żywieniowy przewidziany jest dla dystansu MEGA i GIGA. Będzie się on usytuowany na 73,1 km.

 6. Na punktach żywieniowych każdy zawodnik musi się zatrzymać i obsłużyć samemu. Proszę o tym pamiętać.

 7. W pakiecie startowym będzie dołączone pytanie konkursowe. Każdy zawodnik musi odpowiedzieć na pytanie aby wziąć udział w późniejszym losowaniu rowerów. Pytanie będzie proste, proszę się nie obawiać :)

 8. Bon żywieniowy (pasek do czterech punktów na mecie) będzie wręczany wraz z medalem na mecie każdemu uczestnikowi.

 9. Miejsca parkingowe
  - ul. Komorowska (duży parking)

MAPA zawodów

 

Dodaj komentarz

Dodane komentarze (12)

Adam

dodano: 26.06.2017

Do Piotra od "duszenia pedałów", ja nie potrzebuję do Twoich porad, napisz sobie poradnik może kogoś zainteresuje, np. kogoś kto zamiast dusić pedały, cwaniakuje jak ominąć system losowania.

Marek, KKPF

dodano: 25.06.2017

Piotr, prawdopodobnie ja zajmę się wysyłką statuetek do osób, które znalazły się na podium a nie mogły zostać na dekoracji. Proszę jednak o trochę cierpliwości, bo jutro wyjeżdżam na tydzień na zaplanowany urlop.

Piotr

dodano: 25.06.2017

Witam. Zająłem 1 M-ce w kat. MINI M2i czy w związku z tym wygrałem jakieś trofeum? Pytam bo niestety nie byłem na zakończeniu imprezy.

max

dodano: 25.06.2017

w mojej grupie startowało 2 zawodników bez numerów. to była jakaś jazda rekreacyjna, czy byli klasyfikowani?

Andrzej

dodano: 24.06.2017

Może w końcu będzie koniec z tym kolesiostwem przy ustalaniu grup startowych. Rację mają przedmówcy w 100,% . Aż nadto było to widoczne.Wolsztyn ma szansę zerwać z tą złą tradycją. Oby! Do zobaczenia na trasie i nich wszyscy mają równe s

Bogdan

dodano: 24.06.2017

Adam ma racje, te wypaczenia przy aprobacie niektórych organizatorow (notabene bedacy również we władzach cyklu) nie maja prawa wystepowac, szczególnie, ze za to placi się grube pieniedze. Jest ustalone losowanie dla wszystkich, ciężko to zrozumi

Piotr

dodano: 23.06.2017

Nie sądziłem, że tacy upierdliwcy jak Adam śmigają na rowerach. Duś pedały wuja i wal do mety. Nie patrz na innych, a inni będą patrzyć na Ciebie. Powodzenia.

Adam

dodano: 23.06.2017

I liczą na to że ominą system losowania, taka patologia to wizytówka np. maratonu w Świnoujściu.

Adam

dodano: 23.06.2017

Proszę nie dopisywać osób, które przychodzą tuż przed startem do jednej lub dwóch ostatnich grup tylko rozlosować każdego do innej grupy najlepiej oddalonej od siebie, ponieważ jest grupa osób, która robi to celowo na każdym maratonie.

KKFP - Marcin

dodano: 20.06.2017

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Faktycznie wkradł się błąd. Powinien być piątek i sobota :) Listy startowe będą opublikowane w czwartek wieczorem, a pełne listy udostępnimy po maratonie.

Piotr

dodano: 20.06.2017

Proszę o opublikowanie na waszej stronie ostatecznej listy startowej po zakończeniu zapisów w sobotę Każdy ma prawo po imprezie dowiedzieć się jak te klocki ostatecznie zostały poukładane nie tak jak w Łasku czy w innych zwłaszcza u Zadworneg

piotr

dodano: 20.06.2017

co do działania biura - nie powinno byc piątek i sobota?